Projekt č.1 Varenie piva Biela vrana v rámci AHA – svetového dňa homebrewingu

Tento projekt (spoločné varenie piva, ktoré zorganizoval bobo – WBM) sa uskutočnil 7. mája 2011 v rámci AHA – Svetového dňa homebrewingu a tak možno načal tradíciu varenia piva v tento deň aj na Slovensku.

Jednalo sa o várku pšeničného piva typu Witbier, prvý spoločný pokus štyroch domovaričov piva, na ktorom sa podielali bobo – WBM (koncept, myšlienka, realizácia, miesto, recept, suroviny,…. :) ), Padre – Kladzivar (korekcie a úprava receptu), Ray a mbm – Delawar.

Tento pivný špeciál typu witbier – Biela vrana bol zaslaný do súťaže SHS 2011 v Rožňave, kde obsadil v V. kategórii (E) – pivá typu Weizen vrchne kvasené veľmi pekné 3. miesto. V kategórii bolo 13 vzoriek pív.

V súťaži o design etikety, fľaše, resp. celku (spolupráca Padre – bobo) sa umiestnil v sútaži o harmonický dizajn na krásnom 3. mieste.

This entry was posted in Projekty. Bookmark the permalink.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>